Skip to main content

ПРО НАС

В теперішній час неможливо уявити собі роботу системи охорони здоров’я без наявності в неї великих багатопрофільних спеціалізованих стаціонарів, що надають екстрену медичну допомогу населенню – лікарень швидкої допомоги або інтенсивного лікування, головною метою яких є:
  • забезпечення населення цілодобовою своєчасною кваліфікованою екстреною і спеціалізованою швидкою та невідкладною медичною допомогою;
  • здійснення заходів щодо постійної готовності лікарні до роботи в надзвичайних ситуаціях, при масових травмах і захворюваннях, а також прийняття участі в ліквідації медичних наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного походження;

Такі лікарні є незамінною базою підготовки медичних кадрів, розвитку науково-практичної діяльності, що сприяє розробці нових лікувальних і діагностичних методик для найбільш важкого контингенту пацієнтів, вирішенню питань організації роботи багатопрофільних медичних центрів, впровадженню та використанню сучасних технологій.

Сорок років існування Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги сповнені ентузіазму, співчуття та любові до людей, працелюбності, віри в майбутнє.

Завдяки небайдужій до проблем харків’ян міської владі на чолі з Г. А. Кернесом, яка приділяє постійну увагу розвитку медичної галузі міста та зміцненню її матеріально – технічної бази, Харківська міська лікарня швидкої допомоги змогла добитися значних досягнень.

А працівникам лікарні хотілося би побажати і надалі плідної діяльності, яка була до цього часу, хай вона зростає та міцнішає заради полегшення страждань людей, які грою долі або випадку вимушені звернутися до цього осередку людського милосердя.